Попуст!

Правни аспекти на системот на јавни набавки во Република Македонија и неговата усогласеност со пазарните принципи

391,00 ден (372,38 ден без ДДВ )

На залиха

ВАЖНО: Вршиме достава само во Р. С. Македонија. За дополнителни информации, контактираjте не на akademik@akademik.com.mk.

IMPORTANT: Delivered only on the territory of R. N. Macedonia. For any additional information, please contact us at akademik@akademik.com.mk.

Дополнителни информации

Автор/и

Издавач

ДПТУ Печатница 2-ри Август

Страници

303

Година

ISBN

978-608-4662-50-1

Рецензии / Reviews

Сѐ уште нема препораки.

Оценете го производот “Правни аспекти на системот на јавни набавки во Република Македонија и неговата усогласеност со пазарните принципи”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *